e-shop

8 položek celkem
Reverzní osmóza -  výrobník studánkové vody - Euroklinika 105 -  Filmtec
Tip
ZdarmaZdarma
7 700 Kč

filtrační systém, který nenásilnou formou pročistí jakýkoli zdroj vody, do původní přírodní formy, rovnocenné s přírodní studánku či s dešťovou vodou z deštného pralesa. 

Reverzní osmóza -  výrobník studánkové vody - Euroklinika 300 Turbo Profi  Montáž zdarma
Novinka
ZdarmaZdarma 17 700 Kč –28 %
12 700 Kč

Velmi výkonný filtrační systém, který nenásilnou formou pročistí jakýkoli zdroj vody, do původní přírodní formy, rovnocenné s přírodní studánku či s dešťovou vodou z deštného...

predfiltry eshop
ZdarmaZdarma 500 Kč –10 %
450 Kč

každých 7 - 8  měsíců by se měly vyměnit předfiltry.

trojcestka (1)
Novinka
5 700 Kč –39 %
3 500 Kč

sdružená baterie

montaz akce 7
Tip
1 700 Kč –59 %
700 Kč

montáž po celé ČR - jednotná cena, paušální částka za celou montáž jedné položky z našeho eshopu. 

Oprawmese OK
ZdarmaZdarma 399 Kč –25 %
299 Kč

Bestseller o výživě           (9) Novinka Právě vyšlo již očekávané lehce doplněné nové 2. vydání  (r)evoluční knihy...

300 Kč

velkoobchodní balení předfiltrů do reverzní osmozy

vyprodano
Novinka
5 400 Kč

Stavebnice - velkosklad

RO Euroklinika
Je filtrační systém, který nenásilnou formou pročistí jakýkoli zdroj vody, do původní přírodní formy, rovnocenné s léčivou studánku či s dešťovou vodou z deštného pralesa. 
    Cesta vody
od kapek deště  k  pramínků k řece, či přehradě přináší spoustu překážek. Některé vodu více či méně kontaminují. Každým rokem roste znečištění podzemních vod různou chemií. Dílo dokoná člověk v nádržích na pitnou vodu další chemií, kterou tam musí podle platných právních norem dodat.  V každém případě je složení vody tekoucí z vodovodu daleko od jejího původního stavu. Voda z vodovodního řadu obsahuje kromě různé chtěné i nechtěné chemie hormony, bělidla, těkavé látky, mikroplasty … Tyto nežádoucí věci nejdou odstranit běžnými filtry. Proto se k uvedení vody do původního stavu, používáme nejmodernější technologii:
V systému Euroklinika projde voda běžnými filtry na hrubé nečistoty (filtry se mění  1-2x za rok, jejich pořizovací cena je víceméně symbolická - 400, Kč). Dále běží voda po potravinářské polopropustné folii (membráně). Ta je vyrobená tak že pouze molekuly vody, jí propadnou. Jen vlastní vahou, bez násilných tlaků a podtlaků, pouze vlastním tlakem, kterému se říká tlak osmotický. Těžké částice se po membráně odkulí do odpadu. Hormony, bělidla, mikroplasty a těkavé látky plavou nahoře, a rovněž se vyplaví do odpadu. Molekuly vody se sbírají zvlášť, přitom  nepozbydou žádné informaci a ani se  nedeformují. Tímto nenásilným procesem získáme vodu stejnou, jako byla na začátku - v čisté pramenité studánce.
Příroda nás stvořila s velkým obsahem vody. Stvořila nás k pití čisté vody. Nikoli k pití chemických směsí, či k pití různě iontově upravené vody.