Proč od nás

 

 

 

Více, než sebechvalné povídání, hovoří za vše zkušenosti našich zákazníků v sekci  "napsali-nám", kterou najdete ZDE.

 .

Přesto můžeme uvést několik faktů proč zrovna důvěřovat týmu osmozy.cz

 

Zakládáme si na nejkvalitnějších komponentech, dostupných na světovém trhu pro naše zákazníky. Používáme kvalitní originální předfiltry včetně možnosti keramické antibakteriální vložky,  originální membrány s nejvyšší prokazatelnou účinností a s optimální vydatností, standardně dodávané robustní regulační tlakové čerpadlo s dlouhověkou životností, automatické regulační ventily, kvalitní armatury jsou samozřejmostí. 

Velmi důležitá část systému je restriktor. Ten se musí  "naladit" a zesynchronizovat na každou výrobní sérií membrány. Tím se získá  nejen vysoká  účinnost ale sníží se poměr odpadní vody na 1:2. Neladěné restriktory mají tento poměr několikanásobně vyšší  - běžně 1:4. To znamená na  1 litr vyfiltrované vody jdou 4 litry do odpadu. Jsme jediná firma v ČR, která synchronizuje restriktory.

 

V neposlední řadě je to i nízká cena.

 

Veškeré náhradní díly máme stále skladem. Na základě  mejlové komunikace pošleme do 24 hodin.

 

A reference?  Téměř všechny nemocnice, sklárny, železárny mají od nás systémy, nebo alespoň poradenskou činnost.

 

Od července 2018 naše stránky používají bezpečnostní certifikát. Fičíme na https (Hypertext Transfer Protocol Secure), na protokolu umožňující zabezpečenou komunikaci v počítačové síti. Takže jste u nás v bezpečí :-). Tímto se omlouváme  za několikahodinovou nedostupnost v prvním červencovém týdnu.