Doporučujeme

Často se nás ptáte, kde pořídit vhodné skleněné nádoby, láhve a další zařízení do domácnosti, ale i kde nakupovat kvalitní potravinové suroviny, zaručené zdravé nejen RAW jako jsou "odemčená" semínka, obiloviny, ořechy a jiné pochutiny. Proto jsme se rozhodli vám odpovědět a představit osvědčené možnosti, jak na všechny tyto prekérní otázky ohledně zdravé stravy a životního postoje jako celku vůbec prezentovat a budeme sem postupně přidávat i další tipy.


250x250_Lahve

 

První na řadu přichází skleněné přitom však stále velmi odolné cestovní lahve s doživotní garancí výměny při rozbití. A to už přeci stojí za to! Firma ReTap vyrábí krásné a praktické lahve a karafy z odolného borosilikátového skla. Mají nádherný čistý skandinávský design a jsou ručně foukané v Česku. Na všechny lahve a karafy ReTap je doživotní záruka. Pokud by vám praskly (i vaší vlastní chybou), výrobce garantuje výměnu a stačí je jen zaslat na výměnu.

Pokud by si snad nikdo stále nevybral, je možné zvolit libovolnou skleněnou láhev nebo karafu

 


   Hodnotné rady nejen na zdravou stravu a pitný režim, recepty, jídelníčky, tipy, ale i detox a přímé zkušenosti vše opRAWna_logopodložené a skutečně výhradně z praxe.

  Dalo by se říci, že kniha s názvem opRAWme se jeopravdový návod, jak se skutečně můžeme „opravit“ a dožít sta let v plné síle, zdraví a vitalitě. A to vše na bázi pravdy a produktů zakoupených „zdarma“ v supermarketu Příroda…

 


Už jste nikdy zažili nádhernou svěžest, energii, čistotu a vůni přírody po letní bouřce?

Tak přesně takový pocit si můžete dopřát a doslova a do písmene procítit i na vlastní kůži díky unikátní receptuře ozonových přírodních produktů řady No 3OO. Navíc už nebude zapotřebí několik druhů mýdel, krémů a různých nefunkčních preparátů, ale bohatě postačí základní sada ve stylu Wash & Care.

No3OOcz_logo_R


Nadmíru inspirativní 6-ti členná rodinka s vášní pro divoké byliny a všechny možné způsoby jejich využití, žijící na severočeském venkově. Soustřeďují se nejen na detoxikaci organizmu, ale i na psychickou rovnováhu dospělých a dětí. Zkrátka jak samotný název trefně vypovídá plnohodnotná Síla pro život a cesta ke zdraví pro všechny včetně našich dětí. Také online kurzy v rámci jejich Detox školy pro posílení naší imunity.

Matejickovi

Detox_skola


Dlouholetý průkopník bezobalového obchodu - OPOBCHOD je zkušený pan Pekař.Opobchod67x47press


Svet_plodu1    Kvalitní sušené ovoce a bezkonkurenční výběr ořechů všeho druhu najdete ve Světě plodů. Pro větší zásoby či velkoodběratele lze využít i stejnojmený velkoobchod.

 


 Unikátní Slovanská móda a kultura v podání Roduslava portálu.

banner - full