Modely Euroklinika získaly oceněnění časopisu "Kvalitní život"._ _ _ Více v čísle prosinec -leden 2020

Hodnocení obchodu

5,0 47 hodnocení
5
47x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
LT Avatar autora Ladislav Tyleček | 13.12.2019
Po půl roce budu vyměňovat filtry. Dokonce i moje žena pochopila co čistá voda dokáže s tělem udělat a začala jí pravidelně pít. Čistička funguje bezvadně. Dávám vám 6 hvězdiček.
K Avatar autora J. Král | 11.12.2019
Naprostá spokojenost. Obával jsem se montáže svépomocí, hlavně běhání po kovomatech a shánění redukcí a různých propojek a napojení. Byl jsem mile překvapen, že součástí balení bylo vše potřebné pro zapojení. A montáž byla relativně snadná.
N Avatar autora Nikol90 | 10.11.2019
Ráno jsem objednala, a večer už nám tekla studánková voda. Byla to sice souhra náhod, ale stalo se.
L Avatar autora Libor | 15.7.2019
Dlouho jsme řešil jak zajistit kvalitní vodu na pití domů. Na začátku jsme měli levnější filtrace v konvicích, ale voda nebyla nic moc. Poté jsme vodu odpařovali, ale to trvalo dosti dlouho, poté to je potřeba zchladit atd. a taky je to neekonomické co se týče spotřeby elektřiny. Nakonec jsem objevil reverzní osmózu, která ale s podstatně vyšší cenou nebyla úplně dostupným zbožím. Po několika měsících jsme našetřili a pořídili a od té doby jsme maximálně spokojeni. Voda je opravdu velmi chutná a s filtrací v práci či kohoutkovou nebo v lahvích se nedá srovnat, je neskutečně lepší. Návštěvy u nás vodu pijí s chutí a opravdu lidé, kteří začali řešit kvalitu vody, tak poznají jakou má skvělou chuť. Za sebe mohu jen doporučit, a i moje paní, která z počátku kvůli vysoké ceně byla skeptická, tak vodu ráda pije a cokoliv z ní je lepší. Jelikož máme malé dítě, tak neřešíme kojeneckou vodu, protože skvělou a kvalitní máme vždy po ruce. Děkujeme
S Avatar autora Slavomíra | 22.6.2019
S obchodem, montáží i se zbožím jsem velmi spokojená. Chtěla bych jen přidat ke všem těmto pozitivním ohlasům svou zkušenost s rybičkami. Užívali jsme s manželem tuto osmotickou vodu jen asi měsíc a při jednom z plnění do lahví pozoruji akvárko. Tam mi 2 rybičky vypadaly, že umřou. Začaly se mi obracet bříškem nahoru. Pozoruji ostatní rybičky a také byly nějaké divné. Tak mě napadlo, když voda pomáhá nám, proč by nepomohla rybičkám. Odpustila jsem tedy hodně vody a začala čerpat osmotickou vodu. 1 rybička už ale plavala bříškem nahoru, šprtla jsem do ni ať se vzpamatuje. Jen se otočila párkrát pohla ploutvemi a hned zase bříškem nahoru. Vzala jsem ji do ruky bez sebemenšího násilí. volně mi ležela v ruce. Napadla mně poslední záchrana, zkusit rybičku dát do malého kyblíčku jen s touto osmotickou vodou. Už navždy budu věřit na zázraky :-) Během 3 minut rybička plavala a po neuvěřitelných 5-ti minutách vyskočila z kyblíčku k ostatním rybkám. Tato voda je zázrak. Když vrátí do života leklou rybku, co to asi dělá s naším organismem? Můj manžel má rakovinu a s touto zázračnou vodou ještě stále žije. Když k tomu přidáte život, dle zásad knihy Stanislava Skřičky, už nebudete potřebovat špitály. Zde pracuji a vím, jak stále nemocnost stoupá. Neváhejte s koupí tohoto produktu. Jde o vaši svobodu. Nejsem reklama, jen píši z vlastní zkušenosti a chci šířit zdraví a lásku. Všem vám přeji krásné a zdravím naplněné dny
JC Avatar autora Jiří Charousek | 11.5.2019
Děkuji za zaslání filtrů. Vyměnil jsem je a už je voda zase vynikající.
DR Avatar autora Daniela Rotsčidlová | 22.10.2018
Mohu jen doporučit, filtr již používáme skoro 1 rok, voda vynikající, v konvici od té doby žádné vápno. Prodejci úžasní, poradí, vysvětlí. Dobrá investice.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení