Modely Euroklinika získaly oceněnění časopisu "Kvalitní život"._ _ _ Více v čísle prosinec -leden 2020

Hodnocení obchodu

5,0 62 hodnocení
5
62x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
EB Avatar autora Eva Bedřichová | 29.7.2020
Maximální spokojenost s přístrojem, filtry i obchodem! Děkuji a určitě doporučuji...
ŠM Avatar autora Štěpán Machart | 25.7.2020
S obchodem jsme velmi spokojeni.Pružné rychlé dodání.Určitě doporučuji.
TS Avatar autora Tomcikova Simona | 24.7.2020
Rychlý obchod, pružná reakce prodejce na dotaz. Děkuji :) Máme vodu ze studny, čili sice bez chlóru, ale při přívalových deštích nelze zaručit nezávadnost, takže osmozou jsem nadšená. Tato je za velmi přijatelnou cenu a výrobci i autorovi super knihy "Oprawme se" moc fandím ????????
JS Avatar autora Jan Skala | 2.6.2020
Super. Nic jiného doma nepijeme. Po několika měsících užívání jsem už nebyl schopen vypít normální vodu z vodovodu. Přijde mi jako otrávená a absolutně nechutná.
Avatar autora Martin Šeda | 22.5.2020
Kniha je super, rychlé zaslání obchodu taky. Dávám 5*.
AP Avatar autora Adam Pavlas | 10.4.2020
Jsem spokojen s obchodem i filtry, snad budou v budoucnu filtry, které budou fungovat při zachování kvality filtrace více jak 5 či 6 měsíců.
HM Avatar autora Hana Machková | 30.3.2020
Kvalita, servis, dodání, komunikace...... vše výborné, jinou vodu již nepijeme, takže super.
MM Avatar autora Michal Markus | 30.3.2020
Jsem velmi spokojen.
DR Avatar autora Daniela Rotsčidlová | 29.3.2020
Super
HP Avatar autora Hana Procházková | 14.3.2020
super
DP Avatar autora Dagmar Palusková | 27.2.2020
Kniha a autor jsou super.Moc děkuji a přeji hodně zdravíčka a síly.Doporučuji všem lidem.
PF Avatar autora Petra Foglarová | 23.2.2020
ZP Avatar autora Zdeňka Pínová | 20.2.2020
Okamžité vyřízení objednávky, jsem velmi spokojená.
Avatar autora Vilém Švec / Steripak | 16.1.2020
Oprawme se je výborná kniha
ER Avatar autora Eva Rouseková | 15.1.2020
LT Avatar autora Ladislav Tyleček | 13.12.2019
Po půl roce budu vyměňovat filtry. Dokonce i moje žena pochopila co čistá voda dokáže s tělem udělat a začala jí pravidelně pít. Čistička funguje bezvadně. Dávám vám 6 hvězdiček.
K Avatar autora J. Král | 11.12.2019
Naprostá spokojenost. Obával jsem se montáže svépomocí, hlavně běhání po kovomatech a shánění redukcí a různých propojek a napojení. Byl jsem mile překvapen, že součástí balení bylo vše potřebné pro zapojení. A montáž byla relativně snadná.
N Avatar autora Nikol90 | 10.11.2019
Ráno jsem objednala, a večer už nám tekla studánková voda. Byla to sice souhra náhod, ale stalo se.
L Avatar autora Libor | 15.7.2019
Dlouho jsme řešil jak zajistit kvalitní vodu na pití domů. Na začátku jsme měli levnější filtrace v konvicích, ale voda nebyla nic moc. Poté jsme vodu odpařovali, ale to trvalo dosti dlouho, poté to je potřeba zchladit atd. a taky je to neekonomické co se týče spotřeby elektřiny. Nakonec jsem objevil reverzní osmózu, která ale s podstatně vyšší cenou nebyla úplně dostupným zbožím. Po několika měsících jsme našetřili a pořídili a od té doby jsme maximálně spokojeni. Voda je opravdu velmi chutná a s filtrací v práci či kohoutkovou nebo v lahvích se nedá srovnat, je neskutečně lepší. Návštěvy u nás vodu pijí s chutí a opravdu lidé, kteří začali řešit kvalitu vody, tak poznají jakou má skvělou chuť. Za sebe mohu jen doporučit, a i moje paní, která z počátku kvůli vysoké ceně byla skeptická, tak vodu ráda pije a cokoliv z ní je lepší. Jelikož máme malé dítě, tak neřešíme kojeneckou vodu, protože skvělou a kvalitní máme vždy po ruce. Děkujeme
S Avatar autora Slavomíra | 22.6.2019
S obchodem, montáží i se zbožím jsem velmi spokojená. Chtěla bych jen přidat ke všem těmto pozitivním ohlasům svou zkušenost s rybičkami. Užívali jsme s manželem tuto osmotickou vodu jen asi měsíc a při jednom z plnění do lahví pozoruji akvárko. Tam mi 2 rybičky vypadaly, že umřou. Začaly se mi obracet bříškem nahoru. Pozoruji ostatní rybičky a také byly nějaké divné. Tak mě napadlo, když voda pomáhá nám, proč by nepomohla rybičkám. Odpustila jsem tedy hodně vody a začala čerpat osmotickou vodu. 1 rybička už ale plavala bříškem nahoru, šprtla jsem do ni ať se vzpamatuje. Jen se otočila párkrát pohla ploutvemi a hned zase bříškem nahoru. Vzala jsem ji do ruky bez sebemenšího násilí. volně mi ležela v ruce. Napadla mně poslední záchrana, zkusit rybičku dát do malého kyblíčku jen s touto osmotickou vodou. Už navždy budu věřit na zázraky :-) Během 3 minut rybička plavala a po neuvěřitelných 5-ti minutách vyskočila z kyblíčku k ostatním rybkám. Tato voda je zázrak. Když vrátí do života leklou rybku, co to asi dělá s naším organismem? Můj manžel má rakovinu a s touto zázračnou vodou ještě stále žije. Když k tomu přidáte život, dle zásad knihy Stanislava Skřičky, už nebudete potřebovat špitály. Zde pracuji a vím, jak stále nemocnost stoupá. Neváhejte s koupí tohoto produktu. Jde o vaši svobodu. Nejsem reklama, jen píši z vlastní zkušenosti a chci šířit zdraví a lásku. Všem vám přeji krásné a zdravím naplněné dny