Modely Euroklinika získaly oceněnění časopisu "Kvalitní život"._ _ _ Více v čísle prosinec -leden 2020

vstup na e-shop

10 položek celkem
Reverzní osmoza Euroklinika 105 De Lux
ZDARMAZDARMA
8 800 Kč

Vysoce kvalitní systém (directflow) ve výhodném poměru  výkon/cena. Vhodná pro menší domácnosti. Od června  2018 je součástí dodávky namontovaný lapač plynů zdarma.

01
Reverzní osmoza Euroklinika 300 Turbo Profi - královna mezi čističkami  náhradní filtry jako dárek zdarma
Akce
ZDARMAZDARMA
14 800 Kč

Euroklinika Turbo 300 (directflow) - královna mezi čističkami vody. Naše vlajková loď, pýcha českých inženýrů, kteří tento model vyvinuli ze zastaralého amerického...

02
dum
22 200 Kč

řešení pro celý dům   - cena se odvíjí od kvality vody  (16.000 - 23.000,- Kč )- před nákupem nám pošlete rozbor vody ionotměniče se musí programovat na míru.

07
Oprawmese OK
ZDARMAZDARMA
388 Kč

Bestseller o výživě         (9) Novinka Právě vyšlo již očekávané lehce doplněné nové 2. vydání (r)evoluční knihy po...

08
osma office 105
Novinka Tip
Office 105
Skladem
29 800 Kč

ekologický výdejník osmotické vody pro kanceláře a čekárny. Montáž zdarma + 1 sada náhradních předfiltů zdarma

10
4 880 Kč

výměna membrán, restriktoru, manometru,  všech předfiltrů, oplachu.   

11
predfiltry studanka
550 Kč

sada výměnných předfiltrů - mění se cca po 7 měsících.

12
trojcestka (1)
5 880 Kč

sdružená baterie

26
ZDARMAZDARMA
11 300 Kč

pro vody z kontaminovaných zdrojů  

27
SON8524 keramik nails
520 Kč

Keramický filtr chrání membránu pře bakteriemi a viry

29
RO Euroklinika
Je filtrační systém, který nenásilnou formou pročistí jakýkoli zdroj vody, do původní přírodní formy, rovnocenné s léčivou studánku či s dešťovou vodou z deštného pralesa. 
    Cesta vody
od kapek deště  k  pramínků k řece, či přehradě přináší spoustu překážek. Některé vodu více či méně kontaminují. Každým rokem roste znečištění podzemních vod různou chemií. Dílo dokoná člověk v nádržích na pitnou vodu další chemií, kterou tam musí podle platných právních norem dodat.  V každém případě je složení vody tekoucí z vodovodu daleko od jejího původního stavu. Voda z vodovodního řadu obsahuje kromě různé chtěné i nechtěné chemie hormony, bělidla, těkavé látky, mikroplasty … Tyto nežádoucí věci nejdou odstranit běžnými filtry. Proto se k uvedení vody do původního stavu, používáme nejmodernější technologii:
V systému Euroklinika projde voda běžnými filtry na hrubé nečistoty (filtry se mění  1-2x za rok, jejich pořizovací cena je víceméně symbolická - 400, Kč). Dále běží voda po potravinářské polopropustné folii (membráně). Ta je vyrobená tak že pouze molekuly vody, jí propadnou. Jen vlastní vahou, bez násilných tlaků a podtlaků, pouze vlastním tlakem, kterému se říká tlak osmotický. Těžké částice se po membráně odkulí do odpadu. Hormony, bělidla, mikroplasty a těkavé látky plavou nahoře, a rovněž se vyplaví do odpadu. Molekuly vody se sbírají zvlášť, přitom  nepozbydou žádné informaci a ani se  nedeformují. Tímto nenásilným procesem získáme vodu stejnou, jako byla na začátku - v čisté pramenité studánce.
 
Příroda nás stvořila s velkým obsahem vody. Stvořila nás k pití čisté vody. Nikoli k pití chemických směsí, či k pití různě iontově upravené vody. 
 
Nejsme plátci DPH. Naše výrobky s možností odpočtu DPH najdete u kolegy  zde - www.osmotic.cz/