Modely Euroklinika získaly oceněnění časopisu "Kvalitní život"._ _ _ Více v čísle prosinec -leden 2020

vstup na e-shop

7 položek celkem
osma105 NOVA
ZDARMAZDARMA
11 800 Kč

Vysoce kvalitní systém (directflow) ve výhodném poměru  výkon/cena. Vhodná pro menší domácnosti. Od června  2018 je součástí dodávky namontovaný lapač plynů zdarma.

01
dum
22 200 Kč

řešení pro celý dům   - cena se odvíjí od kvality vody  (16.000 - 23.000,- Kč )- před nákupem nám pošlete rozbor vody ionotměniče se musí programovat na míru.

07
Oprawmese OK
ZDARMAZDARMA
488 Kč

Bestseller o výživě         (9) Novinka Právě vyšlo již očekávané lehce doplněné nové 2. vydání (r)evoluční knihy po...

08
predfiltry studanka
1 200 Kč

sada výměnných předfiltrů - mění se cca po 7 měsících.

12
trojcestka (1)
5 880 Kč

sdružená baterie - možnost varianty se sprškou

26
SON8524 keramik nails
580 Kč

Keramický filtr chrání membránu pře bakteriemi a viry

29
osma 3005 tyrkys
od 14 620 Kč

Euroklinika Turbo 300 (directflow) - královna mezi čističkami vody. Naše vlajková loď, pýcha českých inženýrů, kteří tento model vyvinuli ze zastaralého amerického...

+ další
55/ODB
RO Euroklinika
Je filtrační systém, který nenásilnou formou pročistí jakýkoli zdroj vody, do původní přírodní formy, rovnocenné s léčivou studánku či s dešťovou vodou z deštného pralesa. 
    Cesta vody
od kapek deště  k  pramínků k řece, či přehradě přináší spoustu překážek. Některé vodu více či méně kontaminují. Každým rokem roste znečištění podzemních vod různou chemií. Dílo dokoná člověk v nádržích na pitnou vodu další chemií, kterou tam musí podle platných právních norem dodat.  V každém případě je složení vody tekoucí z vodovodu daleko od jejího původního stavu. Voda z vodovodního řadu obsahuje kromě různé chtěné i nechtěné chemie hormony, bělidla, těkavé látky, mikroplasty … Tyto nežádoucí věci nejdou odstranit běžnými filtry. Proto se k uvedení vody do původního stavu, používáme nejmodernější technologii:
V systému Euroklinika projde voda běžnými filtry na hrubé nečistoty (filtry se mění  1-2x za rok, jejich pořizovací cena je víceméně symbolická - 400, Kč). Dále běží voda po potravinářské polopropustné folii (membráně). Ta je vyrobená tak že pouze molekuly vody, jí propadnou. Jen vlastní vahou, bez násilných tlaků a podtlaků, pouze vlastním tlakem, kterému se říká tlak osmotický. Těžké částice se po membráně odkulí do odpadu. Hormony, bělidla, mikroplasty a těkavé látky plavou nahoře, a rovněž se vyplaví do odpadu. Molekuly vody se sbírají zvlášť, přitom  nepozbydou žádné informaci a ani se  nedeformují. Tímto nenásilným procesem získáme vodu stejnou, jako byla na začátku - v čisté pramenité studánce.
 
Příroda nás stvořila s velkým obsahem vody. Stvořila nás k pití čisté vody. Nikoli k pití chemických směsí, či k pití různě iontově upravené vody. 
 
Nejsme plátci DPH. Naše výrobky s možností odpočtu DPH najdete u kolegy  zde - www.osmotic.cz/