Modely Euroklinika získaly oceněnění časopisu "Kvalitní život"._ _ _ Více v čísle prosinec -leden 2020

O nás

Tento obchůdek vznikl na popud knihy Oprawme se. 


Autor prošel křížem krážem celou naši republiku aby našel za dobrou cenu vysokou kvalitu. Děkujeme, že skončil u nás, kde pod odborným vedením pana Zemana umíme vyrobit vysoce kvalitní systémy. 
Náš tým se věnuje výrobě systémů na čištění vody. Nejsme odborníci na internet a e-shopy. Proto děkujeme naší paní účetní Ivance Gomolové, která zaštítila a udělala tento e-shop. 
Jak to vlastně všechno funguje :Na světě jen jedna jediná firma, která umí vyrobit kvalitní patentovanou osmotickou membránu na H2O - americký FilmTec.  

Do Evropy se doveze kontejner součástek, ten rozeberou různí montážníci a finálnímu výrobku dávají různý kabátek. Stejná sestava lze pořídit v extrému za  40.000,- Kč. Pak je i plno různých firem, které mají cenu kolem 20.000,- Kč (plus každý půl rok náhradní předfiltry za 3.500,- Kč). Na druhou stranu jsou také dobrodruzi, kteří systém dokonale očešou a vyrobí velmi levnou, leč nefunkční sestavu kolem 3.000,- Kč (bez čerpadla a řídící automatiky).

My se snažíme dodat zákazníkovi dokonalý systém. Jak pro kliniky tak pro domácnosti. Model "Euroklinika nabízíme v nejhodnotnějším poměru cena/výkon za  7.700,- Kč.  K tomu měření vody po celou dobu provozu rovněž poskytujeme zdarma. Sledujeme tím účinnost membrány. Ta vydrží různě dle kvality přívodní vody a intenzity použití: 2 - 15 let.  

Zrušili jsme přídavný zásobník vody, protože se v něm hromadí nečistoty, které membrána odfoukne při každém spuštění. Doporučujeme tedy raději jednou za den napustit džbán, nebo demižonek. Voda do něj teče pomalu. Standardně se 2,5 l džbánek napouští cca 10 minut, 5 l demižonek 20 min. Je třeba si uvědomit, že rozmotaná membrána má plochu jako fotbalové hřiště a prosakují skrz ní už jen čisté molekuly vody. Takže to chvíli trvá.

Montáž zvládne každý kutil. Je třeba odšroubovat pancéřovanou hadičku z roháčku pod dřezem a na ni nasadit mezikus s odbočkou (fitinka s přívodním ventilem) omotanou teflonovou páskou. Kdo si netroufne, tak je lepší tohle svěřit instalatérovi - práce na 10 minut. Zbytek se už jen zacvakávají hadičky (jsou jen 3) podle barev jako stavebnice dle přiloženého návodu.

Více o nás se také dozvíte na dalších záložkách. 

P.S. Našli se rýpalci, kteří  na internetu vygooglili i levnější sestavy. Ano, bez regulace, s nekvalitní membránou - ty mají velmi malou účinnost a propouští hormony a těkavé látky. Někdy si je pořizují akvaristé - taková MINI sestava by se dala u nás pořídit pod 1.000,- Kč, ale tudy naše vize nevedou :-)

Za tým osmoz

Jaroslav, Standa, Květoslav :-)

 

Záznamy nebyly nalezeny...