Modely Euroklinika získaly oceněnění časopisu "Kvalitní život"._ _ _ Více v čísle prosinec -leden 2020

O nás

Tento obchůdek vznikl na popud knihy Oprawme se. 


Autor prošel křížem krážem celou naši republiku aby našel za dobrou cenu vysokou kvalitu. Děkujeme, že skončil u nás, kde pod odborným vedením pana Zemana umíme vyrobit vysoce kvalitní systémy. 
Náš tým se věnuje výrobě systémů na čištění vody. Nejsme odborníci na internet a e-shopy. Proto děkujeme naší paní účetní Ivance Gomolové, která zaštítila a udělala tento e-shop. 
Jak to vlastně všechno funguje :Na světě jen jedna jediná firma, která umí vyrobit kvalitní patentovanou osmotickou membránu na H2O - americký FilmTec.  

Do Evropy se doveze kontejner součástek, ten rozeberou různí montážníci a finálnímu výrobku dávají různý kabátek. Stejná sestava lze pořídit v extrému za  40.000,- Kč. Pak je i plno různých firem, které mají cenu kolem 20.000,- Kč (plus každý půl rok náhradní předfiltry za 3.500,- Kč). Na druhou stranu jsou také dobrodruzi, kteří systém dokonale očešou a vyrobí velmi levnou, leč nefunkční sestavu kolem 3.000,- Kč (bez čerpadla a řídící automatiky).

My se snažíme dodat zákazníkovi dokonalý systém. Jak pro kliniky tak pro domácnosti. Model "Euroklinika nabízíme v nejhodnotnějším poměru cena/výkon za  7.700,- Kč.  K tomu měření vody po celou dobu provozu rovněž poskytujeme zdarma. Sledujeme tím účinnost membrány. Ta vydrží různě dle kvality přívodní vody a intenzity použití: 2 - 15 let.  

Zrušili jsme přídavný zásobník vody, protože se v něm hromadí nečistoty, které membrána odfoukne při každém spuštění. Doporučujeme tedy raději jednou za den napustit džbán, nebo demižonek. Voda do něj teče pomalu. Standardně se 2,5 l džbánek napouští cca 10 minut, 5 l demižonek 20 min. Je třeba si uvědomit, že rozmotaná membrána má plochu jako fotbalové hřiště a prosakují skrz ní už jen čisté molekuly vody. Takže to chvíli trvá.

Montáž zvládne každý kutil. Je třeba odšroubovat pancéřovanou hadičku z roháčku pod dřezem a na ni nasadit mezikus s odbočkou (fitinka s přívodním ventilem) omotanou teflonovou páskou. Kdo si netroufne, tak je lepší tohle svěřit instalatérovi - práce na 10 minut. Zbytek se už jen zacvakávají hadičky (jsou jen 3) podle barev jako stavebnice dle přiloženého návodu.

Více o nás se také dozvíte na dalších záložkách. 

P.S. Našli se rýpalci, kteří  na internetu vygooglili i levnější sestavy. Ano, bez regulace, s nekvalitní membránou - ty mají velmi malou účinnost a propouští hormony a těkavé látky. Někdy si je pořizují akvaristé - taková MINI sestava by se dala u nás pořídit pod 1.000,- Kč, ale tudy naše vize nevedou :-)

Za tým osmoz

Jaroslav, Standa, Květoslav :-)

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení