Modely Euroklinika získaly oceněnění časopisu "Kvalitní život"._ _ _ Více v čísle prosinec -leden 2020

Reverzní osmoza Euroklinika 300 Turbo Profi - královna mezi čističkami náhradní filtry jako dárek zdarma

Novinka
38 hodnocení
ZdarmaZdarma
Reverzní osmoza Euroklinika 300 Turbo Profi - královna mezi čističkami  náhradní filtry jako dárek zdarma
13 700 Kč
Skladem

Euroklinika Turbo 300 (directflow) - královna mezi čističkami vody. Naše vlajková loď, pýcha českých inženýrů, kteří tento model vyvinuli ze zastaralého amerického modelu Merlin.  Turbo  300 je o polovinu levnější, dvojnásobně ekologičtější a téměř nezničitelný. Má vše, co kvalitní systém by  měl mít - laděný restriktor, snadno vyměnitelné low cost předfiltry, ukazatel tlaku na membránu, oplach membrány. Umí pracovat bez zásobníku, který by neměl být součástí čističek vody. Všechny kladné vlastnosti provází nový věk osmotických čističek - dvě membrány zařazené paralelně. Tuto novinku nenajdete na jiném eshopu. 

Turbo 300 je velmi výkonný a ekologický filtrační systém, který nenásilnou formou pročistí jakýkoli zdroj vody, do původní přírodní formy, rovnocenné s přírodní studánku či s dešťovou vodou z deštného pralesa.  Vhodný pro větší rodiny, čekárny, restaurace, ordinace, kanceláře, dílny, výrobní provozy... Od června  2018 je součástí dodávky namontovaný lapač plynů zdarma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Model Turbo Profi

je v podstatě vylepšená technologie systémů Merlin z USA. Dvě membrány mají vysokou účinnost a vydatnost téměř jako voda z vodovodního kohoutku.

          Nenásilnou formou pročistí jakýkoli zdroj vody, do původní přírodní formy, rovnocenné s přírodní studánku či s dešťovou vodou z deštného pralesa. Samozřejmostí je regulační a posilovací čerpadlo, oplachový filtr, manometr, membrána o vysoké účinnosti. Výhodou u tohoto systému je vysoká kvalita za nízkou cenu, snadná montáž, standardní díly, které se dají běžně sehnat v obchodech s RO. Na všechny naše výrobky dáváme záruku 5 let.

 

Výhody

- maximální účinnost, a nepřekonatelně čistá voda

- nízká cena

- ekologický provoz

- zdarma prodloužená záruka na 5  let

Doplňkové parametry

Kategorie: vstup na e-shop
Záruka: 5 let
Hmotnost: 12 kg
min. účinnost : 92%
rozměry (D-V-H) v cm: 40x47x25